UNHCR işbirliği ile yürütmekte olduğumuz Sosyal Koruma Projesi kapsamında, Şile’de düzenlenen ve 2 gün süren etkinlikte tüm WALD çalışanları bir araya geldi.

WALD Mütevelli Heyet Başkanı ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mimar Dr. Kadir Topbaş,WALD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duman, UCLG-MEWA Başkanı Muhammed Saadie, UNHCR Marmara Bölge Müdürü Elif Selen Ay,  ve WALD Mütevelli Heyet Üyelerinin katıldığı etkinliğin ilk gününde, çalışanlar akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemek öncesi, Elif Selen Ay yaptığı konuşmada; projede çalışanların çok kıymetli bir iş yaptığını, özellikle saha çalışanlarından edinilen tüm bilgilerin projenin doğru yürütülmesi adına çok kıymetli olduğunu ifade etti. 

Programın ikinci gününde; Mehmet Duman’ın ve Mimar Dr. Kadir Topbaş çalışanlarla bir araya gelerek; çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Mimar Dr. Kadir Topbaş;  Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve projenin ana konusu olan göç kavramının şu an Dünya gündeminde çok önemli bir yerde olduğunun ve yapılan tüm çalışmaların bu anlamda da çok değerli olduğunun altını çizdi. İki gün boyunca çeşitli grup etkinlikleri ile keyifli bir hafta sonu geçiren WALD çalışanları, teşekkürlerini ileterek otelden ayrıldılar.