WALD Yıllık Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı

WALD Yıllık Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı, 26 Şubat 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirildi. Toplantıda WALD’ın 2020 yılındaki finansal durumu görüşülerek 2021 yılı taslak bütçesi sunuldu. WALD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duman tarafından da 2020 yılında gerçekleştirilen faaliyetler Mütevelli Heyet Üyeleri ile paylaşıldı. Duman, “pandemiye rağmen vakfımızın hız kesmeden çalışmalarını sürdürmesi bizleri mutlu etti.  Burada siz değerli üyelerimizin destekleri ve varlıkları da bizim için önemli bir güçtü” dedi. 

Toplantının ana gündemlerinden biri de 13 Şubat 2021 tarihinde aramızdan ayrılan WALD Mütevelli Heyet ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Dr. Mimar Kadir Topbaş’ın anılmasıydı. Toplantıda Dr. Mimar Kadir Topbaş anısına hazırlanan video izlendi. Tüm Mütevelli Heyet Üyeleri, Topbaş’ın belirlediği vizyon doğrultusunda WALD’ın çalışmalarına devam edeceğini bildirdiler. 

Toplantıda üyelerle istişareler yapılarak 2021 yılında izlenecek yol haritası tartışıldı. Üyelerden gelen önerilerin alınmasıyla toplantı sona erdi.