Avcılar Kaymakamı Kemal İnan’a Ziyaret

Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi Vakfı (WALD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duman, Avcılar Kaymakamı Kemal İnan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Avcılar ilçesinde yapılan çalışmaları anlatan Kaymakam İnan, özellikle mülteci odaklı projeler ve iş birlikleri hakkında bilgi verdi. İnan, Avcılar ilçesi olarak, mülteci odaklı projelerin çok önemli olduğunu ve bu konu hakkında iş birliklerin devam ettirilmesi hususunun altını çizdi. İnan, ayrıca mültecilerin sosyal yaşama katılımı noktasında özveriyle çalıştıklarını ifade etti. 

WALD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duman, kamu kurumları ve sivil toplum arasındaki ortaklıkların teşvik edilmesinin öneminin altını çizerek, kaynakların hiçbir bireyin göz ardı edilmeden kullanılmasının önemini vurguladı. Kaymakam İnan, ziyaretten duyduğu memnuiyeti ifade ederek, gelecekte yapılacak iş birliklerinin önemli olduğunun altını çizdi. 

Ziyaret, WALD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Duman’ın, Avcılar Kaymakam’ı Sayın Kemal İnan’a günün anısına verdiği plaket takdimi ile sona erdi.