AB Türkiye Delegasyonu’nun Vakfımıza Nezaket Ziyareti

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkanı Angel GUTIERREZ HIDALGO DE QUINTANA ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Eğitim ve Öğretim Sektörü Yöneticisi Prof. Dr. Mustafa BALCI, Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi Vakfı (WALD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet DUMAN’a nezaket ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette, WALD’ın gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası faaliyetler hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirildi. Toplantıda ayrıca karşılıklı olarak yeni iş birlikleri ele alındı. Sunum sonrasında Angel GUTIERREZ HIDALGO DE QUINTANA,  WALD’ın gerçekleştirdiği faaliyetleri takdir ederek WALD ve Avrupa Birliği ilişkilerinin güçlenerek devam edeceğini ifade etti. Ziyaret kapsamında devam eden ve planlanan Avrupa Birliği projeleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. 

İş birliklerinin ve gelecekte yapılacak projelerin değerlendirilmesinin ardından WALD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet DUMAN, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkanı Angel GUTIERREZ HIDALGO DE QUINTANA’ya ve Eğitim ve Öğretim Sektörü Yöneticisi Prof. Dr. Mustafa BALCI’ya nazik ziyaretleri için teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu.